Supplier Quality Engineer (electronics commodity)

Supplier Quality Engineer / Budapest / Electronics Commodity / Inverters / PCB / Fluent English
Supplier Quality Engineer (2 nap Home Office lehetőség)

Partnerünk egy nemzetközileg elismert multinacionális gyártócég, amely szervezeti bővülés miatt keresi új SQA csapattagját heti 2 nap HO lehetőséggel!

Feladataid az új pozícióban:
  • Főbb fókuszpont: egy olyan stabil beszállítói kör felállítása, amely folyamatosan biztosítja a magas minőségű alapanyagokat
  • Beszállított alapanyagok minőségével kapcsolatos folyamatok menedzsmentje
  • Beszállítói követelmények fenntartása
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Beszállítói jóváhagyás, értékelés
  • Beszállítók auditálása
  • Új beszállítók kiválasztásában aktív részvétel
  • Változási kérelmek, eltérés engedélyek feldolgozása a sorozatgyártásban felmerülő beszállított alkatrészekre vonatkozóan
Mire van szükséged a sikerhez:
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny a villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki diploma)
  • Legalább 3-5 éves munkatapasztalat minőségbiztosításban + Beszállítói minőségbiztosítási rutin
  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (munkaidő kb. 10-20%, rövid beszállítói látogatások EU-n belül)

Mire számíthatsz partnerünktől:
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség (heti 2 nap HO lehetőség)
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő cégnek
  • Nemzetközi szakmai csapat tagja lennél, aktív napi szintű angol nyelvhasználattal
  • Modern irodai környezet
  • Szakmai szabadság, lehetőség önálló munkára és a folyamatok alakítására
  • Jó hírű, referenciaként is kiváló vállalat
  • Izgalmas termékek és projektek
  • Versenyképes fizetés és cafeteria, éves bónusz

Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített angol önéletrajzod.

Iparág
Gyártás/Termelés
Hely
Budapest
Szakterület
Műszaki
Szám:
1184982
Closing date
21 Jun 2024

Beszéljen Dora Darai, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196